2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori productie, confectioneri
  5. Operatori productie, confectioneri - Bucuresti - Ilfov
  6. Operatori productie, confectioneri - Bucuresti
  7. Operatori productie, confectioneri - Sectorul 1
Romaqua Group
Postat 01 mai 2024

Angajam Operator Mase Plastice

Localizare

Bucuresti, Sectorul 1

Full time

Numarul de posturi disponibile: 1

Descriere

CANDIDATUL IDEAL

  • Abilitati manuale si indemanare;

  • Spirit de observatie;Atentie la detalii;

  • Preocupare pentru calitate;

  • Disponibilitate de lucru in schimburi, inclusiv schmb de noapte;

  • Initiativa, spirit practic, implicare;

  • Autonomie si independenta, seriozitate.

    DESCRIEREA POSTULUI

  • Preia de la coordonatorul de productie cerintele de productie;

  • Alimenteaza masina de injectie cu materii prime;

  • Asigura continuitatea fluxului de productie in procesul tehnologic;

  • Odata ce produsul este creat, verifica si se asigura ca sunt respectate cerintele tehnice si specificatiile solicitate;

  • Mentine locul de munca organizat si curat.

DESPRE NOI

Romaqua Group Borsec este o companie cu capital integral autohton și privat, înființată în anul 1998. Printre brandurile de top detinute se numara BORSEC, AQUATIQUE, STANCENI, GIUSTO NATURA, ALBACHER, DORFER, MUHLBACHER, GIUSTO ELEKTRIK.

Grupul are peste 2.000 de angajați repartizați în 7 fabrici, în localitățile Borsec, București, Bușteni, Sebeș și Stânceni. Fabrica de bere de la Sebeș este un proiect greenfield finalizat în anul 2008, beneficiind de cea mai modernă tehnologie disponibilă la acel moment pe plan mondial.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 1
ID: 251981221