2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori masini
  5. Operatori masini - Alba
  6. Operatori masini - Teius
Postat 18 aprilie 2024

Angajam Operator presa - Fabrica Teiuș

Localizare

Teius

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de munca

Descriere

Cerințe – candidatul ideal:

  • Nivelul de studii: minim studii medii / tehnice / școala profestională;

  • Experienta în domeniul industrial, producție;

  • De preferinta experienta în coordonarea unei echipe;

  • Cunostinte anterioare de operare calculator proces industrial si de lucru cu aparate de masura si control reprezinta un avantaj;

  • Atentie la detalii;

  • Persoana proactiva;

  • Construieste relatii de lucru bazate pe respect si incredere.

Postul de Operator presa este pentru fabrica Semmelrock din Teiuș, jud. Alba.

Responsabilitati – descrierea postului:

  • Urmărește și coordonează direct procesul tehnologic de alimentare și mixare materii prime;

  • Desfășoară activități de sortare calitativă a produselor finite înainte de paletizare și ambalare;

  • Urmărește și coordonează procesul de paletizare și ambalare a produselor finite;

  • Întocmește Raportul zilnic de productie din cadrul fabricii și alte situații care i se cer de către managementul punctului de lucru;

  • Urmărește și răspunde de predarea produselor către depozit, în condiții definite din punct de vedere calitativ.

Vino alături de noi și vei avea parte de:

  • pachet salarial motivant (salariu fix + bonus variabil 10% din salariul încadrare);

  • al 13-lea salariu;

  • tichete de masă în valoare de 35 lei/zi;

  • prime de Crăciun și Paște;

  • decontare transport;

  • asigurare de sănătate.

Localitate

Teius,

Alba

Alba, Teius
ID: 266528210