2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori productie, confectioneri
  5. Operatori productie, confectioneri - Timis
  6. Operatori productie, confectioneri - Timisoara
Gi Group Timisoara
Postat 03 mai 2024

Angajăm Operator Productie - Calea Sagului

Localizare

Timisoara

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in ture

RECRUTĂM Operator Producție pentru o companie producătoare de componente electronice.

Locatie: Timișoara

Program de lucru: Disponibilitate de program în 3 sau 4 schimburi

Beneficii:

  • Salariu de încadrare 4160 lei brut;

  • Bonus de productivitate;

  • Tichete de masă 30 lei/zi;

  • Al 13-lea salariu;

  • Asigurare medicală privată;

  • Transport asigurat din Timișoara și localități limitrofe.

Cerințe:

  • Absolvent liceu sau școală profesională;

  • Cunoștințe medii de operare PC;

  • Persoană organizată, serioasă, dinamică și proactivă;

  • Bune abilități de comunicare și lucru în echipă;

  • Experiență de muncă în producție constituie avantaj.

Responsabilități:

  • Verificarea desenului de inspecție;

  • Validare defecte găsite de mașină;

  • Mentenanță nivel 1;

  • Completarea rapoartelor zilnice;

  • Îndeplinirea activităților pentru desfășurarea procesului de producție conform planificării producției.

Localitate

Timisoara,

Timis

Timis, Timisoara
ID: 269456703