2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori productie, confectioneri
  5. Operatori productie, confectioneri - Bihor
  6. Operatori productie, confectioneri - Oradea
Postat 24 mai 2024

Angajăm operator producție, venit net 3885 lei

Salariu

2 900 - 3 885 lei

Localizare

Oradea

Tip contract

Determinat

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 1

Descriere

RESPONSABILITATI

  • Ștanțare / ambalare produse din iarba artificiala

  • Alimentare utilaje injectie continua

  • Macinare deseuri

  • Reglaje utilaje injectie

CERINTE:

  • Disponibilitate pentru program 12/24-12/48

BENEFICII:

  • Salariul net 2980 lei + bonus prezenta 170 lei net + tichete de masa 35 lei/tichet

  • Spor pentru vechimea in firma

  • Transport asigurat cu micobuz din Oradea

  • Prima de Paste, de Craciun, de vacanta (cate 500 lei net)

  • Bonus anual

  • Asigurare accidente

Localitate

Oradea,

Bihor

Bihor, Oradea
ID: 238312220