2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Manipulatori marfa
  5. Manipulatori marfa - Bacau
  6. Manipulatori marfa - Bacau
AURORA ROMANIA
Postat 22 aprilie 2024

Angajam Operator Receptie Marfa depozit Bacau - Aurora Multimarket

Localizare

Bacau

Tip contract

Determinat

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normal

Căutăm colegi veseli, motivați și dornici să se dezvolte într-o companie de renume și care este în continuă expansiune în România, Aurora Multimarket.

Dacă îți place să ai lucrurile în ordine și să fii în permanentă mișcare, atunci te așteptăm să fii parte din echipa Aurora Multimarket – depozit Bacău.

Cerințe:

  • Cunoștinte de utilizare PC;

  • Seriozitate și punctualitate;

  • Capacitate organizatorică și putere de concentrare;

  • Abilități de comunicare, lucru în echipă și atenție la detalii;

Descrierea jobului

  • Confirmă comenzile primite sau de expediat;

  • Verifică documentele de însoțire marfă;

  • Întocmește documentele de însoțire marfă: avize, proforme, declarații de conformitate, etc;

  • Întocmește etichetele pentru intrări/livrări marfă;

  • Raportează ieșiri și intrări marfă;

  • Raportează diferențele sau distrugerile în momentul recepției de marfă;

  • Respectă și îndeplinește sarcinile încredințate de șeful de depozit.

Beneficii:

  • Salariu fix;

  • Bonus de performanță;

  • Tichete de masă în valoare de 30lei/zi;

  • Abonament medical privat la Regina Maria;

  • Oportunități de dezvoltare a carierei în cadrul companiei;

  • Transport asigurat la locul de muncă și înapoi la punctul de întâlnire;

  • Program de lucru de la 8.00 la 17.00 (pauză de masă inclusă);

  • Depozitul se află în cartierul Izvoare din Bacău.

Localitate

Bacau,

Bacau

Bacau
ID: 262498337