2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori productie, confectioneri
  5. Operatori productie, confectioneri - Timis
  6. Operatori productie, confectioneri - Chisoda
ARTMATCH SRL - Resurse Umane
Postat 14 mai 2024

Angajam Operator Router/CNC - Calea Sagului

Localizare

Chisoda

Nivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normal

Descriere

Cerinte:

  • Absolvent de liceu/scoala profesionala tehnica;

  • Experienta relevanta de minim 2 ani ca operator utilaje cu comanda numerica/ masini automate-semiautomate;

  • Seriozitate, spirit de echipa, capacitate de comunicare cu programatorul CNC, proiectantii si productia;

  • Capacitate de intelegere a desenelor tehnice;

  • Capacitate de ajustare a programelor atunci cand este necesar;

  • Cunostinte legate de freze si utilizarea acestora pe diferite materiale.

Responsabilitati:

  • Operare router 3 axe pentru prelucrare: carton, plastic, plexiglas, mdf;

  • Indeplineste toti pasii necesari specifici de la setare masina la "pus pe masa";

  • Asigura functionarea si intretinerea optima a masinii;

  • Gestioneaza frezele (comanda, ascutire);

  • Seriozitate, organizare, inclinatie tehnica, capacitate de adaptare la situatii neprevazute aparute in productie.

Beneficii:

  • oferim transport;

  • programul se desfasoara in 2 schimburi:

    • 6:15 - 14:45

    • 14:45 - 23:15

  • oferim tichete de masa de 35 lei zi lucrata;

  • bonus de prezenta;

  • bonus de productivitate si bonus de performanta;

  • prime de sarbatori.

Localitate

Chisoda,

Timis

Timis, Chisoda
ID: 269691319