2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Personal necalificat
  5. Personal necalificat - Arges
  6. Personal necalificat - Bascov
Niculescu Cristina
Postat 29 aprilie 2024

Angajam operatori cablaje auto

Localizare

Bascov

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normal

Descriere

Cerințe:

  • Studii minim 8 clase;

  • Disponibilitate la program pe 3 schimburi (8h/zi);

  • Seriozitate;

  • Experienta nu este necesara, dar constituie un avantaj;

    Conditii:

  • Contract pe perioada nedeterminata;

  • Transport gratuit pe rute prestabilitte/decontare integrala abonamente;

  • Tichete de masa: 40 lei/zi;

  • Concediu de odihna:pana la 27 zile pe an;

  • Prime de Paste, Craciun, concediu, 8 Martie, Septembrie;

  • Bonus de performanta;

  • Spor de fidelitate (acordat lunar din al treilea an);

  • Orele suplimentare platite dublu;

  • Spor de noapte;

  • Bonus pentru recomandari angajare;

    Responsabilități:

  • Conform fisei de post.

LEONI proceseaza datele dumneavoastra intr-un sistem informatic care este consecvent in cadrul companiei si care utilizeaza furnizori externi. Prin trimiterea aplicatiei dumneavostra, sunteti de acord cu aceasta procedura. LEONI asigura respectarea protectiei datelor.

* Oamenii de toate genurile sunt tratati in mod egal; Pentru simplificare lingvistica si o mai buna intelegere, in text se foloseste doar forma masculina.

Localitate

Bascov,

Arges

Arges, Bascov
ID: 269144785