2. Locuri de munca
  3. Call center - Suport clienti
  4. Romana
  5. Romana - Bucuresti - Ilfov
  6. Romana - Pantelimon
Postat 30 aprilie 2024

Angajăm OperatorPC - Relații Clienți - magazin online home-deco

Salariu

3 500 - 4 000 lei

Localizare

Pantelimon

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 39209020

Descriere

Angajăm Operator Call Center Relații Clienți

Compania noastră, cauta un Operator Call Center dedicat și proactiv pentru a se alătura echipei noastre dinamice. Suntem în căutarea unei persoane cu abilități excelente de comunicare și capacitatea de a gestiona interacțiunile clienților cu profesionalism și empatie.

Locatia noastra este in Pantelimon, If, Str Rascoala din 1907

Responsabilități:

  • Răspunderea apelurilor și e-mailurilor de la clienți într-un mod prompt și eficient.

  • Furnizarea de asistență și soluții la întrebările și problemele clienților.

  • Inregistrarea comenzilor telefonice in sistem.

  • Înregistrarea și actualizarea informațiilor relevante despre clienți în sistemul nostru de gestionare a relațiilor cu clienții.

  • Colaborarea cu departamentele interne pentru a rezolva problemele clienților și pentru a îmbunătăți experiența acestora.

Cerințe:

  • Experiență anterioară în domeniul serviciilor clienților sau într-un rol similar este un avantaj.

  • Abilități excelente de comunicare verbală și scrisă în limba română. Cunoașterea unei limbi străine este un plus.

  • Capacitatea de a lucra eficient într-un mediu dinamic și sub presiune.

  • Abilități de rezolvare a problemelor și de luare a deciziilor într-un mod rapid și eficient.

  • Atitudine pozitivă și orientată către rezultate.

Oferta noastră:

  • Mediu de lucru dinamic și colaborativ.

  • Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în cadrul companiei.

  • Salariu de inceput 3500 lei plus beneficii si alte bonusuri

  • Program de lucru L-V 8-17.

Dacă sunteți o persoană entuziastă și dornică să se alăture unei echipe de succes, vă invităm să aplicați trimițând CV-ul dvs. până la data de 30.04.2024. Specificați în subiectul e-mailului "Aplicație Operator Call Center". Așteptăm cu nerăbdare să vă alăturați echipei noastre!

Localitate

Pantelimon,

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Pantelimon
ID: 269451215