2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Ospatar, barman, sef de sala
  5. Ospatar, barman, sef de sala - Mures
  6. Ospatar, barman, sef de sala - Targu-Mures
Postat 29 aprilie 2024

Angajam Ospatar cu experienta pentru Restaurant New Chicago

Localizare

Targu-Mures

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 2

Suntem în căutarea unui ospătar ospătăriță talentat ă și pasionat ă pentru a se alătura echipei noastre. Dacă aveți experiență în industria ospitalității și sunteți dornic să oferiți o experiență excelentă clienților noștri, atunci sunteți persoana potrivită pentru acest rol.

Responsabilități :

Pregătirea și organizarea meselor înainte de servire, Primirea clienților și oferirea unui serviciu prompt și prietenos.

Prezentarea meniului și oferirea de recomandări clienților, Preluarea comenzilor și transmiterea acestora către bucătărie.

Servirea mâncărurilor și băuturilor într-un mod profesionist și atent

Asigurarea curățeniei și igienei în zona de servireÎncasarea facturilor și gestionarea plățilorRezolvarea oricăror probleme sau plângeri ale clienților

Cerințe:

Experiență anterioară în industria ospitalității, de preferat ca ospătarAbilități excelente de comunicare și interacțiune cu clienții.

Capacitatea de a lucra într-un mediu aglomerat și de a menține un ritm rapid de lucruAtenție la detalii și abilități organizatorice.

Flexibilitate în program și disponibilitate pentru a lucra în weekend-uri și sărbătoriAbilitatea de a lucra în echipă și de a colabora cu colegii. Cunoștințe de bază despre igienă și siguranța alimentelor

Beneficii:

Oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic și plin de energie

Posibilitatea de a dezvolta abilități de comunicare și relaționare cu clienții

Salariu competitiv și bonusuri în funcție de performanțăOportunități de avansare în cadrul companiei

Training și dezvoltare profesională

Beneficii suplimentare, cum ar fi mese gratuite în timpul programului de lucru

Dacă sunteți o persoană entuziastă, orientată către clienți și dornică să ofere o experiență deosebită în industria ospitalității, vă invităm să aplicați pentru acest post de ospătar. Așteptăm cu nerăbdare să vă alăturați echipei noastre și să contribuiți la succesul nostru continuu.

Aplicare pe website-ul angajatorului

Procesul de aplicare se va desfășura pe website-ul angajatorului. După ce apeși pe „Aplică”, vei fi redirecționat către website-ul respectiv.

Localitate

Targu-Mures,

Mures

Mures, Targu-Mures
ID: 266586333