2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Ospatar, barman, sef de sala
  5. Ospatar, barman, sef de sala - Bucuresti - Ilfov
  6. Ospatar, barman, sef de sala - Bucuresti
  7. Ospatar, barman, sef de sala - Sectorul 2
Postat 03 mai 2024

Angajam Ospatar si Picol

Salariu

2 500 - 10 000 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 2

Full time

Nivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)

Descriere

Restaurant Mediteranean Stefanestii de jos angajeaza

Pozitii disponibile:

·         Ospatar

·         Picol

Restaurantul urmeaza a fi deschis pentru prima data, de aceea cautam formarea unei echipe de tineri responsabili si dinamici.

Va asteptam intr-un mediu placut, unde seriozitatea vrem sa va fie punctul forte.

Cerinte:

·         Experienta minim 1 an

·         Aspect placut

·         Disponibilitate la un program flexibil

·         Punctualitate

·         Seriozitate

Responsabilitati ospatar:

·         Primirea clientilor intr-un mod profesional

·         Luarea de comenzi si transmiterea acestora catre bar si bucatarie

·         Servirea mancarii si a bauturilor

·         Incasarea notelor de plata

Responsabilitati picol:

·         Asigurarea curateniei si a ordinii la mese

·         Ajutarea ospatarului cu servirea la mese

Pachetul salarial si alte detalii se vor discuta la interviu

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 2
ID: 269459237