2. Locuri de munca
  3. Personal administrativ - secretariat
  4. Receptioner birouri
  5. Receptioner birouri - Valcea
  6. Receptioner birouri - Ramnicu Valcea
Postat 01 mai 2024

Angajam Part Time

Localizare

Ramnicu Valcea

Tip job

Part time

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 5879955

Luci Pol, specializat in domeniul de producție si comercializare a produselor de patiserie - cofetărie, angajează o persoana de sex feminin pentru postul de Facturare si Receptie Marfa cu norma de 4 ore. Candidatul ideal va fi o persoana organizata, responsabila, cu abilitați excelente de comunicare si cunoștințe de operare a calculatorului.

Responsabilitățile postului includ:

* Gestionarea corespondentei electronice si contactul cu clienții ;

* Facturarea;

* Întâmpinarea clienților si îndrumarea acestora către sortimentele dorite pentru achiziție;

* Recepția materiei prime de la furnizori si depozitarea acesteia in locurile special amenajate;

Candidații trebuie sa fie absolvenți de studii medii sau superioare, sa fie doritori de munca si sa fie deschiși la a învață despre responsabilitățile postului ocupat.

Pentru a aplica la acest post, va rugam sa trimiteți CV-ul dumneavoastră!

Va mulțumim pentru interesul acordat!

Localitate

Ramnicu Valcea,

Valcea

Valcea, Ramnicu Valcea
ID: 256227758