2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Constanta
  6. Reprezentanti vanzari - Mamaia
Hotel Savoy Mamaia
Postat Azi la 14:50

Angajam permanent AGENT DE REZERVARI-VANZARI la Hotel Savoy Mamaia 4*

Salariu

3 800 - 4 150 lei

Localizare

Mamaia

Nivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 2CUI / CIF: RO 7252404

Am creat acest post pentru profesionistii in devenire in arta ospitalitatii si a vanzarilor, care vor invata sa creeze pentru oaspetii cu care intra in contact, o experienta de gazduire peste asteptari. Hotelul nostru este locul perfect pentru tine.

Vei lucra la Hotel Savoy, situat in statiunea Mamaia

APLICA LA ACEST JOB PERMANENT DACA:

Vrei sa inveti de la profesionisti pentru a deveni profesionist

Iti doresti sa faci parte dintr-o echipa vesela si dedicata

Esti o persoana activa si dinamica, deschisa dar mai ales pozitiva

Intelegi ca oamenii sunt diferiti si trebuie tratati asa cum isi doresc

Esti echilibrat si dispus sa investesti in propria dezvoltare personala si profesionala

Esti o persoana procedurala, cu abilitati de organizare si prioritizare a activitatilor

Ai initiativa si spirit de echipa dar iti si pace sa relationezi cu oamenii

Iti place sa-ti argumentezi opiniile

RESPONSABILITATILE TALE vor fi urmatoarele:

Sa cunosti toate ofertele Savoy Hotel Mamaia si sa le promovezi cat mai eficient;

Sa cunosti si sa operezi in programul de gestiune hoteliera, pe care il folosim;

Sa raspunzi solicitarilor venite telefonic si/sau in scris cat mai prompt si in ordinea sosirii dar si a urgentei;

Sa-ti insusesti si sa iti asumi toate informatiile legate de serviciile hotelului nostru;

Sa clasifici oaspetii intr-o baza de date dupa criteriile stabilite de companie;

Sa preiei si sa introduci rapid si corect datele oaspetilor hotelului in CRM si in sistemul nostru de rezervari;

Sa inveti si sa respecti aplicand toate metodologiile de functionare ale departamentului de vanzari-rezervari;

Sa iti asumi si sa realizezi obiectivele operationale ale postului tau;

Sa urmaresti procesele si procedurile departamentului tau;

Sa urmezi si sa iti asumi tot procesul de echipare cu competente;

Sa rezolvi nevoile oaspetilor nostri sau sa le adresezi colegilor care i-ar putea ajuta si sa urmaresti solicitarea pana in momentul in care oaspetele este multumit de rezolvare;

Sa comunici calm si eficient cu toti oaspetii, asigurandu-te ca ii asculti tu in primul rand.

IATA DE CE MERITA SA LUCREZI IN ECHIPA NOASTRA:

  • Vei sti clar ce ai de facut si cum esti rasplatit pentru asta, salariile in compania noastra sunt primite la timp si mereu pe masura muncii depuse.

  • Vei primi intotdeauna claritate si sustinere. De aceea la fiecare inceput de zi are loc o intalnire cu toata echipa din departament, unde discutam rezultatele precedente, problemele intampinate si ne asiguram ca fiecare are resursele necesare pentru a-si face excelent munca.

  • Pentru ca atunci cand tu iti cresti standardele, intreaga noastra echipa creste, suntem atenti la dezvoltarea ta profesionala si personala. Vei avea un plan de dezvoltare prin traininguri de specialitate, pentru a deveni un expert in domeniul tau.

  • Vei primi bonusuri lunare, in functie de realizarile avute.

Daca te-ai hotarat sa aplici pentru acest post, vrem sa stii care sunt pasii acestui proces de recrutare:

Pasul 1: Trebuie sa completezi formularul de aplicare. Completarea iti va lua cateva secunde.

Pasul 2: Asigura-te ca ai CV-ul pregatit cand completezi formularul, va trebui sa il incarci.

Pasul 3: Daca ai completat formularul si te potrivesti profilului pe care il cautam, vei ajunge sa ne cunosti fata in fata, la un interviu.

Pasul 4: Daca interviul decurge bine, vei primi din partea noastra oferta de angajare si datele colaborarii.

Pasul 5: In prima ta zi de munca te va primi o echipa vesela si pregatita sa te ajute sa te integrezi cu success in noul job.

Astfel, daca bifezi toate punctele enumerate mai sus, te invitam sa aplici pentru ca abia asteptam sa te cunoastem.

Aplicare pe website-ul angajatorului

Procesul de aplicare se va desfășura pe website-ul angajatorului. După ce apeși pe „Aplică”, vei fi redirecționat către website-ul respectiv.

Localitate

Mamaia,

Constanta

Constanta, Mamaia
ID: 234915815