2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje
  5. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Alba
  6. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Alba Iulia
Postat 20 aprilie 2024

Angajam persoana montaj scutere si reparatii trotinele electrice

Localizare

Alba Iulia

Descriere

Candidatul Ideal

minim studii medii cunostinte minime de utilizare a PC-ului seriozitate si stabilitate dorinta de invatare implicare si responsabilitate, orientarea catre calitatea serviciului prestat si catre client punctualitate si rabdare abilitatea de a lucra cu componente de dimensiuni mici indemanare in utilizarea sculelor si instrumentelor electrice intelegerea modului de asamblare si dezasamblare a unui produs organizare si disciplina, atentie mare la detalii si abilitatea de a lucra in echipa

Descrierea jobului

Descriere job si atributii:

  • experienta în domeniu nu este necesara, insa constituie un avantaj

  • stabilirea telefonic a programarile clientilor

  • completarea fisei de service, a documentelor de constatare

  • repararea problemelor mecanice minore ale trotinetelor, pene

  • efectuarea diagnozelor si testarea post-reparatie a produselor sosite in service - garantie si post-garantie

  • intocmirea necesarului, evidenta si raportarea tehnica referitoare la activitatile desfasurate

Beneficii:

  • contract de munca pe perioada nedeterminata

  • sarbatori legale libere

  • oferim training in vederea sporirii abilitatilor, precum si stabilitate in cadrul firmei

  • posibilitatea de aprofundare a cunostintelor de electrica/electronica, prin efectuarea de reparatii la o gama larga de vehicule electrice

  • un loc de testare si reparatii echipat cu tot ce e necesar

  • cafea si apa zilnic

Descrierea companiei

Suntem o firma locala in continua expansiune si cautam in permanenta oameni dedicati si responsabili, care isi doresc sa lucreze si vin cu solutii la probleme. Daca jobul nu ti se potriveste, dar cunosti un prieten potrivit, te rugam sa ii dai share!

Localitate

Alba Iulia,

Alba

Alba, Alba Iulia
ID: 253701127