2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Suceava
  5. Alte locuri de munca - Botosana
Postat 28 aprilie 2024

Angajam Personal Administrativ pentru Atelierul Nostru de Mobila!

Localizare

Botosana

Nivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalRol deschis pentru persoane cu disabilitatiDeschis pt studenti

Atelierul nostru de mobilă, în continuă expansiune, caută o persoană energică și organizată pentru a se alătura echipei noastre ca Personal Administrativ.

Responsabilități:

  • Primirea și gestionarea apelurilor telefonice și a mesajelor electronice ale clienților

  • Suport pentru echipa de vânzări în pregătirea ofertelor și a comenzilor

  • Gestionarea documentelor administrative și a bazei de date a clienților

  • Efectuarea plăților și a facturilor

  • Alte sarcini administrative conform instrucțiunilor

Cerințe:

  • Studii medii finalizate

  • Experiență anterioară în administrație este un avantaj

  • Cunoștințe de bază ale programelor de calculator Microsoft Office

  • Abilități excelente de comunicare și organizare

  • Atitudine pozitivă și proactivă

  • Capacitatea de a lucra independent și ca parte a unei echipe

Oferim:

  • Un loc de muncă stabil și dinamic într-un atelier de mobilă în creștere

  • Un salariu competitiv și un pachet de beneficii atractiv

  • Oportunități de dezvoltare profesională și de avansare în carieră

  • O atmosferă de lucru prietenoasă și colaborativă

Daca sunteti o persoană organizată, eficientă și cu o atitudine pozitivă, vă rugăm să ne trimiteți CV-ul dumneavoastră pe whatsapp sau să ne contactați telefonic la 07******70.

Aplicare pe website-ul angajatorului

Procesul de aplicare se va desfășura pe website-ul angajatorului. După ce apeși pe „Aplică”, vei fi redirecționat către website-ul respectiv.

Localitate

Botosana,

Suceava

Suceava, Botosana
ID: 269343633