2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Personal necalificat
  5. Personal necalificat - Bucuresti - Ilfov
  6. Personal necalificat - Bucuresti
  7. Personal necalificat - Sectorul 4
Gigroup Resurse Umane
Postat 30 aprilie 2024

Angajăm Personal Curățenie

Localizare

Bucuresti, Sectorul 4

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in ture

Gi Group este in cautare de Personal curatenie pentru clientul nostru, una dintre cele mai mari retele de fitness din România, cu 44 de cluburi deschise în tara.

Locatie: Locatii in toate sectoarele din Bucuresti

Program de lucru: luni – duminica in 2 ture: 06:00 – 14:00 / 14:00- 22:00 sau 15:00 – 23:00

5 zile lucratoare cu 2 zile libere

Cerinte:

·        Experienta nu este necesara;

Responsabilitati:

·        Realizarea curateniei pe tot perimetrul salii de sport: atat in zona de fitness, piscina, saune si vestiare;

Beneficii:

·        Bonus de Paste (300 lei) , Craciun (300 lei)

·        Tichete masa 35 lei / zi lucrata;

·        Posibilitati de crestere salariala anuala;

·        Echipament de lucru;

·        Decontare taxi ( seara ).

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 4
ID: 268776860