2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Personal necalificat
  5. Personal necalificat - Constanta
  6. Personal necalificat - Schitu
Postat 13 aprilie 2024

Angajam personal menajera

Salariu

4 000 lei

Localizare

Schitu

Tip contract

Determinat

Tip job

Sezonier/ Temporar

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program flexibilNumarul de posturi disponibile: 1

Vila Suite Pool Golful Francez, situată în inima frumuseții naturale a Costineștiului, caută o persoană dedicată și responsabilă pentru a se alătura echipei noastre în calitate de menajeră. Cu un peisaj idilic și servicii de calitate superioară, vila noastră reprezintă o destinație preferată pentru cei care caută confort și relaxare în timpul șederii lor la malul mării.

Perioada de Angajare: 15 iunie - 30 august

Responsabilități:

  • Curățenie și întreținere zilnică a spațiilor comune și a camerelor

  • Schimbarea lenjeriei de pat și a prosoapelor conform standardelor noastre de calitate

  • Asigurarea unui mediu curat și igienic pentru confortul oaspeților noștri

  • Colaborare strânsă cu echipa pentru a menține standardele ridicate ale serviciilor noastre

Cerințe:

  • Experiență anterioară în domeniul menajului sau a curățeniei este un avantaj, dar nu este obligatorie

  • Abilitatea de a lucra cu atenție la detalii și de a respecta standardele de curățenie

  • Fiabilitate și punctualitate în îndeplinirea sarcinilor asignate

  • Capacitatea de a lucra eficient atât independent, cât și în echipă

  • Atitudine pozitivă și orientare către servicii de calitate

Beneficii:

  • Salariu competitiv și condiții de lucru excelente

  • Oportunitatea de a lucra într-un mediu plăcut și relaxant

  • Posibilitatea de a dezvolta abilități în domeniul ospitalității și de a interacționa cu oaspeți din diverse medii culturale

Dacă sunteți o persoană harnică, motivată și dornică să facă parte dintr-o echipă dedicată să ofere o experiență de neuitat oaspeților noștri, vă încurajăm să aplicați pentru acest post.

Pentru a aplica, vă rugăm să apelati la 07******99

Vă mulțumim pentru interesul acordat! Așteptăm cu nerăbdare să vă alăturați echipei noastre și să contribuiți la succesul nostru în sezonul estival!

Localitate

Schitu,

Constanta

Constanta, Schitu
ID: 268981723