2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Manipulatori marfa
  5. Manipulatori marfa - Vrancea
  6. Manipulatori marfa - Focsani
Postat 05 aprilie 2024

Angajam personal pentru lucru in depozit

Localizare

Focsani

Full time

Mobilitatea postului: Prezenta la locul de munca

Descriere

Dorim sa ne marim echipa.

Este necesara si foarte importanta pentru noi abilitatea ta de a lucra in echipa.

Principalele responsabilități ale tale vor fi:

•Identificarea produselor dupa cod

•Depozitarea și manipularea in siguranța

•Mentinerea in conditii optime a stocului fizic de marfa

•Participarea la incarcarea si descarcarea marfurilor

•Ambalarea corespunzatoare a comenzilor

Cerințe:

•Seriozitate si punctualitate

•Permis auto

Salarizarea este direct proportionala cu implicarea ta.

Activitatea se desfasoara la depozitul situat in Focsani

Cei interesati puteti suna pentru a stabili un interviu.

Nu răspund la mesaje!

Localitate

Focsani,

Vrancea

Vrancea, Focsani
ID: 227813543