2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori productie, confectioneri
  5. Operatori productie, confectioneri - Salaj
  6. Operatori productie, confectioneri - Jibou
Postat 08 mai 2024

Angajam personal productie din fibra de sticla, muncitori

Salariu

3 300 - 3 800 lei

Localizare

Jibou

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 3

S.C. BEST IMPEX S.R.L. societate specializata in productia de poliesteri armati cu fibra de sticla, cu sediul in Jibou, judetul Salaj, angajam muncitori calificati si necalificati pentru productie obiecte din fibra de sticla (la proiectie simultana, taiat cu flexul, montaj, reparatii matrite, verificare produse). Se cauta persoane serioase, responsabile si dinamice.

Angajam:

1.        Vopsitor industrial (pentru proiectie fibra)

2.        Muncitori calificati fibra de sticla (1 loc) / necalificati (1 loc)

3.        Muncitor la montaj/asamblare

*cerinta minima - studii liceale

Prezinta avantaj persoanele care:

- au experienta/calificare in acest domeniu

- detin permis de conducere

- detin atestat stivuitorist

-sunt punctuale, flexibile si prezinta seriozitate

Responsabilitati:

- Asigură pregătirea şi întreţinerea matriţei

- Aplică stratul de gelcoat pe matriţă

- Cunoasterea tipurilor de rasini si materiale si modalitatea de preparare a acestora

- Execută produsele stratificate prin impregnarea fibrelor de sticlă cu răşini poliesterice

- Debavurează produsul rezultat prin extracţia din matriţă

- Montajul produsului final

- Efectuează retuşarea produsului, până la obţinerea calitatii cerute

- Utilizarea corecta a uneltelor si aparaturii necesare desfasurarii acestei activitati, precum: flexul, bormasina, etc.

Avantaje:

-contract de munca

-pachet salarial atractiv, stabilit in functie de calificare, implicare, performanta si adaptarea la cerintele firmei noastre.

-stabilitatea locului de munca

-ore suplimentare platite

-diverse prime (Paste, Craciun, etc) plus bonusuri

-asigurare medicala privata

-decont transport partial sau asigurare transport in functie de zona

-echipament de lucru si vestiare noi

-program de lucru de 8 ore, Luni-Vineri 8:00-16:00 cu 30 min pauza de masa.

Pentru cei interesati, va rog sa ne contactati telefonic Luni - Vineri intre 09:00-17:00

Localitate

Jibou,

Salaj

Salaj, Jibou
ID: 240515204