2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori productie, confectioneri
  5. Operatori productie, confectioneri - Bucuresti - Ilfov
  6. Operatori productie, confectioneri - Bucuresti
  7. Operatori productie, confectioneri - Sectorul 1
Marius
Postat 23 mai 2024

Angajam piesar auto, operator Introducere Date, Gestiune Acte stocuri

Salariu

2 500 - 5 000 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 1

Nivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalRecrutare la distantaDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 43155459

Titlu: Angajam operator Introducere Date, Gestiune Acte si stocuri, identificare piese auto in catalogul fabricantului

Varsta cuprinsa 18-45 ani, avantaj pentru cei cu permis de conducere

Pentru mai multe detalii va rog sa ne contactati telefonic

Descrierea companiei:

Nobel Auto Service este un service auto premium cu locatia in sectorul 1

Descrierea postului:

Sunteți o persoană meticuloasă, bine organizată și cu atenție la detalii? Ne extindem echipa și căutăm un Operator pentru Introducere Date, Gestiune Acte și Verificare Stocuri care să se alăture companiei noastre dinamică. Acest rol esențial necesită o persoană capabilă să mențină documentația actualizată, să gestioneze eficient intrările și ieșirile de stoc și să asigure buna funcționare a proceselor interne.

Responsabilitățile principale includ:

- Introducerea corectă și la timp a NIR-urilor în sistemul informatic.

- Gestionarea și arhivarea documentației legate de stocuri și alte activități ale firmei.

- Realizarea verificărilor periodice ale stocurilor și raportarea oricăror discrepanțe.

- Colaborarea strânsă cu departamentul de achiziții și cel financiar pentru sincronizarea datelor.

- Participarea la implementarea de proceduri de organizare internă și îmbunătățirea fluxurilor de lucru.

Cerințele postului:

- Atitudine proactivă și capacitatea de a lucra eficient, atât individual, cât și în echipă.

- Experiență demonstrată în domeniul administrativ, de preferat în gestiunea de documente sau stocuri.

- Cunoștințe solide de operare PC și familiaritatea cu programe specifice (ex: Word, Excel).

- Acuratețea în introducerea datelor și o bună gestiune a timpului.

- Minim studii medii; studii superioare în domeniul economic constituie un avantaj.

- Cunoașterea unei limbi străine este un plus.

Oferim:

- Mediu de lucru stabil și suportiv.

- Salariu competitiv și beneficii adiționale.

- Oportunități de dezvoltare profesională și formare continuă.

- Program de lucru full-time, cu posibilitatea de a adapta orarul după nevoie

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 1
ID: 265038556