2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Arad
  5. Alte locuri de munca - Arad
GRUP SAPTE
Postat 29 aprilie 2024

Angajam recrutare Phillips Arad

Localizare

Arad

Full time

Program de munca: Program normal

Descriere

Candidatul Ideal

- Ești pasionat de tehnologie și dorești să te dezvolți?

- Ești o persoană dinamică, ai abilități foarte bune de comunicare și prezentare și simț practic al vânzărilor?

- Ai disponibilitatea de a lucra full time (Miercuri-Vineri: 12:00-20:00, Sâmbătă-Duminica: 10:00-18:00)

Atunci te așteptăm în echipa noastră!

Descrierea jobului

Vei reprezenta imaginea brandului prin abordarea şi oferirea de informaţii consumatorilor interesaţi; Vei colabora cu resprezentanţii magazinului, menţinând o relaţie apropiată cu aceştia; Vei fi responsabil cu verificarea stocului pentru produsele de la raft, precum şi de prevenirea şi comunicarea în timp util a situaţiilor Out of Stock; Vei contribui la creşterea vânzărilor în magazinul în care iţi desfăşori activitatea.

Beneficii:

- Salariu motivant și tichete de masă;

- Bonus în funcție de vânzări;

- Acces la ultimele tehnologii în domeniu;

- Posibilități de avansare în cadrul companiilor.

Locații disponibile:  Altex Arad Greenfield.

Localitate

Arad,

Arad

Arad
ID: 268432993