2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Personal necalificat
  5. Personal necalificat - Maramures
  6. Personal necalificat - Baia Mare
Postat 22 aprilie 2024

Angajam REPREZENTANT VANZARI produse tehnice

Localizare

Baia Mare

Mobilitatea postului: Necesita deplasariNumarul de posturi disponibile: 2CUI / CIF: ro12732905

Descriere

DESCRIERE

FEROMETAL Baia Mare Firma specializata in import-distributie,vanzare en gross si en detail in domeniul elemente fixare,unelte scule accesorii,instalatii sanitare,instalatii electrice,materiale de constructie,lacuri si vopsele (reprezentant zonal STICKY,CAPAROL,CESAL,PENOSIL),

!! Neaparat CV pe E-MAIL !!

Angajam REPREZENTANT VANZARI

-Depozit FERONERIE-CONSTRUCTII

Cerinte:

-experienta in domeniul;

-sex masculin

-permis auto cat B

-bune cunostinte tehnice

- corectitudine, seriozitate,responsabilitate

- capacitate de organizare a timpului, sarcinilor și locului de muncă;

- capacitate de a respecta termene limită;

- plăcere și abilitate de a învăța lucruri noi;

Responsabilități și sarcini:

-Promovare,Ofertare,Vanzare Directa a Marfurilor si Serviciilor din portofoliul companiei

-Monitorizare clienti in jud.MM

Ce oferim?

-program de lucru de L-V 08.00-16.00 ;

-sambata-liber

-mediu de lucru modern si organizat

-salar negociat

-bonusuri atingere obiectiv

-tichete de masa

Daca te regasesti in descrierea de mai sus,asteptam cv ul tau pe adresa de mail de pe site

www.fero-metal.ro

!! NEAPARAT CV PE E-MAIL LA ADRESA INDICATA !!

-Multumim

Localitate

Baia Mare,

Maramures

Maramures, Baia Mare
ID: 249872762