2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Bucuresti - Ilfov
  5. Alte locuri de munca - Bucuresti
  6. Alte locuri de munca - Sectorul 4
STAER International SA
Postat 24 aprilie 2024

Angajam Responsabil masuratori mobilier personalizat - Bucuresti

Salariu

3 500 - 4 000 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 4

Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program flexibil

Avem nevoie de cateva dintre cunostintele si abilitatile tale

• Disponibilitate pentru munca de teren 90%

• Permis de conducere categoria B

• Interes pentru produsele STAER

• Cunoștințe tehnice si matematice de măsurare a spatiilor de amenajat

• Pasiune pentru un mediu ce se dezvoltă rapid

• Cunoștințe aprofundate de utilizare a PC-ului, a dispozitivelor smart (ex: tabletă, smartphone) și a aplicațiilor acestora

• Bune abilități de comunicare și relaționare

• Atenție pentru detalii si orientat către găsirea de soluții

• Flexibilitate în lucrul cu clienții

Responsabilitati

• Măsurarea și înregistrarea dimensiunilor și pozițiilor ferestrelor, ușilor, sistemelor de electricitate, prizelor, a sistemului de racordare la apă, gaz, calorifere sau alte instalații prezente în spațiul măsurat

• Înregistrarea materialelor din care este efectuată construcția (pereți, podea), a unghiurilor și condițiilor spațiului de amenajat

• Identificarea și înregistrarea tuturor condițiilor prezente pe calea de acces, ce ar putea influența livrarea, asamblarea sau instalarea ulterioară a produselor STAER

• Incărcarea măsurătorilor / poze cu scopul de a realiza în detaliu camera pentru care urmează să proiecteze mobilierul

• Oferirea de sfaturi și idei clienților în legătură cu gama de produse STAER

• Planificarea mobilierului in funcție de cerințele si nevoile clienților, utilizând sistemele de planificare specifice STAER

• Informarea coordonatorului direct despre toate aspectele intervenite în domeniul de activitate.

Despre noi

STAER a fost infiintata in anul 1992, fiind primul producator de mobila modulara prezent pe piata de mobilier din Romania.

In prezent STAER detine o unitate proprie de productie, cu o suprafata de 39.000 mp si o retea de 35 magazine. STAER are capacitati proprii de productie a mobilierului dotate cu linii tehnologice performante, ce permit un standard de calitate si performanta la nivelul exigentelor clientilor.

De-a lungul timpului am adaptat produsele de mobilier STAER la cerintele pietei, am promovat programe si produse de mobilier, beneficiare a unui raport corect calitate/pret; STAER a dezvoltat game de mobilier modular destinate livingurilor, dormitoarelor, bucatariilor astfel incat orice spatiu poate fi amenajat optim.

Dimensiunile variate, gama extinsa de culori si nu in ultimul rand, preturile adaptate configuratiilor de mobilier, ne recomanda a fi partenerul ideal in amenajarea oricarei locuinte.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 4
ID: 268839650