2. Locuri de munca
  3. Personal administrativ - secretariat
  4. Asistent manager si secretariat
  5. Asistent manager si secretariat - Harghita
  6. Asistent manager si secretariat - Gheorgheni
Postat 23 mai 2024

Angajam Secretara - Gheorgheni

Localizare

Gheorgheni

Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normal

Descriere

Candidatul Ideal:

  • Absolvent studii superioare (constituie avantaj);

  • Excelente abilitati de comunicare si relationare;

  • Orientare catre client;

  • Foarte bune abilitati organizatorice;

  • Rezistenta la stres si program flexibil;

  • Engleza nivel conversational;

  • MS Office (Word, Excel),email.

Descrierea jobului:

  • Desfasurarea de activitati generale de secretariat si receptionist pentru sediul central;

  • Preluarea si redirectionarea apelurilor telefonice venite din partea clientilor si a partenerilor de afaceri;

  • Facilitarea comunicarii telefonice intre conducerea societatii si terte persoane;

  • Primirea, distribuirea si inregistrarea corespondentei;

  • Redactarea si fotocopierea documentelor primite prin fax, mail, posta;

  • Asigurarea serviciul de protocol;

  • Asigurarea respectarii de catre Societate a tuturor normele legale aplicabile activitatii cu incidenta in domeniul Departamentului Personal si Resurse Umane.

Localitate

Gheorgheni,

Harghita

Harghita, Gheorgheni
ID: 269978564