2. Locuri de munca
  3. Paza si protectie
  4. Altele
  5. Altele - Timis
  6. Altele - Timisoara
Postat 01 mai 2024

Angajam Sef de Obiectiv Timisoara

Localizare

Timisoara

Full time

Mobilitatea postului: Prezenta la locul de munca

Descriere

S.C. DO Security angajeaza SEF OBIECTIV

Responsabilități:

- responsabil cu activitatea organizarea, coordonarea, supravegherea şi verificarea activităţii personalului de pază, din zona sa de responsabilitate.

- coordonarea personalului de pază

Cerințe:

- permis de conducere categoria B

- studii medII

-atestat de securitate

- experiență pe un post similar

- cunoștințe în privința legislației în domeniul securității

- cunoștințe de operare PC (Pachet Office)

- Abilități de comunicare, negociere, organizare, gestionare a situațiilor de criză

- Abilități de analiză și sinteză, având capacitatea de a prelua și a transmite mai departe informații clare și precise

- punctualitate, responsabilitate și profesionalism în îndeplinirea sarcinilor și atribuțiilor

Beneficii:

  • CARD DE DECONTARE COMBUSTIBIL

  • PROGRAM DE LUCRU FLEXIBIL

  • SALARIU MOTIVANT

Descrierea firmei: Compania D.O Security înființată în 1998, oferă soluții integrate de securitate atât pentru siguranța personală, a bunurilor cât și al obiectivelor fie ele locuințe sau locuri de afacere. Misiunea noastră este de a vă ajuta în a vă proteja familia, investițiile sau bunurile de valoare prin soluții de securitate ce îmbină efectivul de pază umană cu tehnologia sistemelor. Creăm concepte de securitate unice pentru fiecare tipologie de obiectiv, afacere sau locuință privată prin implementarea celei mai potrivite soluții de securitate care îmbină eficient resursa umană cu tehnologia sistemelor de securitate.

Nr Telefon de contact : 07******41

Localitate

Timisoara,

Timis

Timis, Timisoara
ID: 249961894