2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Transport marfa - intern
  5. Transport marfa - intern - Bucuresti - Ilfov
  6. Transport marfa - intern - Bucuresti
  7. Transport marfa - intern - Sectorul 3
Postat 02 mai 2024

Angajăm Șofer Distribuție București

Localizare

Bucuresti, Sectorul 3

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normalPermis de Conducere: BNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: RO 38743835

Descriere

Candidatul ideal:

- Persoană care deține permis de conducere categoria B;

- Persoană cu experiență MINIM 3 ANI de conducere – fără incidente majore;

- Fără antecedente penale;

- Persoană punctuală;

- Persoană îngrijită.

Beneficii:

- Salariu fix și la timp

- Program de lucru 8h/zi; (8.30-17.00)

- Mediu de lucru plăcut;

- Contract de muncă pe perioada nedeterminată.

Responsabilități:

Distribuirea mărfii la magazinele companiei.

Asigurarea transportului pentru activitățile administrative ale companiei.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 3
ID: 269357470