2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Transport persoane
  5. Transport persoane - Bistrita-Nasaud
  6. Transport persoane - Bistrita
Postat 04 aprilie 2024

Angajăm șofer categoria B cu relocare în Spania

Localizare

Bistrita

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariPermis de Conducere: B

Descriere

Descrierea postului:

  • Se asigură transportul pasagerilor în condiții de maximă siguranță cu microbuzul de 8+1 locuri;

  • Activitate principală: transfer persoane;

  • Activitate complementară: transport colete;

  • Postul deservește o linie de transport, care se execută conform indicațiilor primite de la coordonatorul de transport;

  • Colaborează cu clientii și se asigură că acestia să fie îmbarcati sau debarcați din/ în stații conform graficului de circulatie;

  • Se respectă prevederile legale privind circulația pe drumurile publice;

  • Menținerea în condiții optime a mașinii de care răspunde.

Candidatul ideal:

  • Posesor permis categoria B cu o vechime de minim 1 an;

  • Disponibilitate la relocare în Spania;

  • Atitudine pozitivă și orientare spre clienți. Vei fi la dispozitia clienților cu toate informatiile de care au nevoie;

  • Sa fii organizat si atent la detalii. Respectarea programului de îmbarcare și gestionarea atentă a pasagerilor și a bagajelor acestora în stațiile de îmbarcare/ debarcare este foarte importantă pentru a oferi un serviciu calitativ.

  • Sa fii implicat. Succesul nostru se bazează pe o echipă unita, dornică să atingă cele mai îndraznețe obiective. Apreciem fiecare membru al echipei și ne place să ne sprijinim reciproc.

  • Sa fii rezistent la stres. Vei interacționa zilnic cu clienții, iar uneori această activitate poate fi și solicitantă.

Beneficii:

  • Pachet salarial motivant;

  • Loc de muncă într-o companie stabilă.

Descrierea companiei

SC Tabita Tour SRL, parte a Fildelfia Group, a fost fondată în 2002 și are ca principal obiect de activitate transportul intern și internațional de persoane.

SC Tabita Tour SRL procesează datele personale în scopul recrutării, respectând politica de protecție a datelor cu caracter personal. Prin aplicarea la acest post, vă exprimați acordul privind aceasta procedură.

Localitate

Bistrita,

Bistrita-Nasaud

Bistrita-Nasaud, Bistrita
ID: 249301703