2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Transport marfa - intern
  5. Transport marfa - intern - Galati
  6. Transport marfa - intern - Galati
Postat 05 aprilie 2024

Angajăm Sofer categoria B pentru autoutilitara de 3.5 tone.

Salariu

3 000 lei

Localizare

Galati

Full time

Nivelul de studii: CalificatPermis de Conducere: B

Societate Comercila angajeaza Sofer categoria B pentru autoutilitara de 3.5 tone.

Responsabilitati:

- Livreaza marfa la clientii companiei in conditii de integritate si siguranta;

- Efectueaza traseele optime.

- Incaseaza contravaloarea facturilor unde este cazul

- Gestionarea documentelor ce insotesc marfa

- Gestionarea stocului de marfa din gestiunea autovehiculului

Cerinte:

- Permis de conducere cat. B;

- Abilităti de comunicare si organizare.

- Aptitudini de lucru cu documentele, responsabil si organizat;

- Mentinere in conditii bune de functionare a masinii;

Beneficiile angajatului:

- salariu motivant si prime in functie de rezultate;

- siguranta si stabilitatea locului de munca;

- mediu de lucru placut, dinamic si antrenant.

- pentru persoanele din afara localitatii se asigura cazare.

- Contract de muncă full-time pe perioada nedeterminata

Relatii la numarul de telefon .

Localitate

Galati,

Galati

Galati
ID: 268604755