2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Transport marfa - intern
  5. Transport marfa - intern - Bistrita-Nasaud
  6. Transport marfa - intern - Bistrita
Postat 04 aprilie 2024

Angajăm șofer coletar la Colmar (Franța)

Localizare

Bistrita

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 1

Descriere

Candidatul ideal:

- Posesor permis categoria B;

- Abilități de comunicare;

- Disponibilitate pentru lucrul în echipă;

- Constituie avantaj atestatul de stivuitorist - ISCIR (se acordă suport în obținerea acestuia);

- Persoană bine organizată și implicată.

Descrierea postului:

- Se lucrează pe o camionetă de 3,5 tone;

- Colectează mărfuri pe o rază de aproximativ 150 de km în jurul depozitului la indicațiile dispcerului coordonator;

- Încarcă și descarcă camioanele care ajung la depozit conform dispozițiilor dispecerului coordonator;

- Se ocupă de administrarea depozitului;

- Menține curățenia și buna organizare în depozit;

- Supraveghează activitatea șoferilor care tanzitează depozitul;

- Program de lucru: 2 luni la depozit/ 2 săptămâni acasă;

- Se asigură cazarea, cu toate condițiile necesare.

Beneficii:

- Pachet salarial motivant (alcătuit din salariul fix + diurnă acordată în euro/zi);

- Loc de muncă într-o companie stabilă;

- Posibilitate de dezvoltare profesională.

Descrierea companiei:

Cu o flotă de peste 60 de camioane Mercedes-Benz și Volvo, semiremorci cu prelată mega sau standard, Filadelfia Marfă are ca principal obiect de activitate transportul intern și internațional de mărfuri.

SC Filadelfia SRL procesează datele personale în scopuri de recrutare, respectând politica de protecție a datelor cu caracter personal. Prin aplicarea la acest post, îți exprimi acordul privind această procedură.

Localitate

Bistrita,

Bistrita-Nasaud

Bistrita-Nasaud, Bistrita
ID: 252456451