2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Transport marfa - intern
  5. Transport marfa - intern - Constanta
  6. Transport marfa - intern - Constanta
Postat 25 aprilie 2024

Angajam sofer distributie, permis categorie B

Salariu

3 000 - 3 600 lei

Localizare

Constanta

Descriere

Responsabilități principale:

  • gestionarea stocului de marfă din autoutilitara 3,5 t

  • asigurarea livrării comenzilor

  • efectuarea și depunerea încasărilor conform facturilor

  • respectarea regulilor în circulația rutieră.

Cerințe:

  • permis de conducere categoria B

  • flexibilitate și corectitudine;

  • abilități de comunicare.

Oferta (bonusuri, beneficii):

  • Tichete de masă (30 lei/ zi lucratoare)

  • Prime\beneficii de Paste si Craciun *

  • Bonusuri de performanță la finalul perioadei estivale

Program lucru:

L-V 07:30-16:30

S-07:30-12:00( Doar in perioada estivala , in ture, o sambata da una nu )

*acordarea beneficiilor este condiționată de îndeplinirea unor perioade de vechime în cadrul companiei

Localitate

Constanta,

Constanta

Constanta
ID: 253433755