2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Transport marfa - intern
  5. Transport marfa - intern - Suceava
  6. Transport marfa - intern - Suceava
Postat 16 aprilie 2024

Angajam sofer livrator

Localizare

Suceava

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariPermis de Conducere: B, CNumarul de posturi disponibile: 1

Descriere

Candidatul Ideal

- permis de conducere categoriile B, C;

- atestat profesional pentru transport marfuri;

- atestat profesional pentru transport marfuri periculoase (atestat ADR)

- card tahograf.

Descrierea jobului

  • desfasoara activitatea in judetele Suceava si Botosani

  • conduce masina transport marfa de 7 tone, masa maxima autorizata

  • transporta marfa in baza documentelor de insotire, face incasari

  • livreaza comenzile conform programului de distributie, de luni pana vineri

Beneficii:

- mediu de lucru profesionist;

- pachet salarial atractiv.

SC Pitura SV SRL activeaza de 20 de ani in domeniul distributiei de produse marca Kober si are sediul in Suceava, blv. Sofia Vicoveanca, nr. 11.

Localitate

Suceava,

Suceava

Suceava
ID: 241737350