2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Transport marfa - international
  5. Transport marfa - international - Alba
  6. Transport marfa - international - Aiud
Muntean Robert
Postat 02 mai 2024

Angajam Sofer Pe Comunitate 3.5T

Salariu

75 €

Localizare

Aiud

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Permis de Conducere: BCUI / CIF: 29087375

Căutăm un șofer dedicat pentru a se alătura echipei noastre în calitate de Șofer 3.5T pentru curse pe Comunitate.

Responsabilități principale:

- Conducerea în condiții de siguranță pe rutele stabilite.

- Respectarea regulilor și reglementărilor de transport rutier la nivel național și internațional.

- Livrarea mărfurilor în timp și în stare bună.

- Menținerea în bună stare a vehiculului și efectuarea verificărilor regulate.

- Comunicarea eficientă cu dispeceratul și clienții.

  • Experienta constituie un avantaj

Beneficii:

-Call center disponibil 24/24H

-Bonusuri de vechime si performanta

-Aparate de taxare la bord, pentru toate tarile tranzitate

-Card de alimentare cu motorina si Adblue

-Aplicatie personalizata unde se primesc informatiile pentru incarcari, descarcari, scanat CMR-uri

Localitate

Aiud,

Alba

Alba, Aiud
ID: 263442989