2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Transport marfa - intern
  5. Transport marfa - intern - Cluj
  6. Transport marfa - intern - Dosu Bricii
Postat 03 mai 2024

Angajăm Șofer Profesionist Platformă categoria C+E

Localizare

Dosu Bricii

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Program de munca: Program normalPermis de Conducere: CNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 37113033

Descriere

Angajăm Șofer Profesionist Platformă Categoria C+E

Locație: Cluj Tipul jobului: Full-time

Despre Noi: Compania noastră este specializată în servicii de transport marfă, oferind soluții logistice complete și personalizate clienților noștri

Cerințe:

  • Permis C+E.

  • Atestat profesional pentru transport marfă și card tahograf valabil

Responsabilități:

  • Operare  platformă

  • În general curse fixe, majoritatea cu încărcare din Cluj.

Oferim:

  • Salariu competitiv

  • Mediu de lucru stabil.

  • Condiții de muncă excelente

Interesat?

Aplică acum! Trimite CV-ul tău  sau sună pentru mai multe informații la 07******40

Localitate

Dosu Bricii,

Cluj

Cluj, Dosu Bricii
ID: 266422045