2. Locuri de munca
  3. IT - Telecomunicatii
  4. IT - Telecomunicatii - Bihor
  5. IT - Telecomunicatii - Oradea
Postat 01 mai 2024

Angajăm Software Developer pentru Franța

Localizare

Oradea

Ești la începutul carierei în IT sau ai încercat mai multe joburi in domeniu și nu ți s-au potrivit? Nexia îți propune o schimbare oportună, cu multe beneficii în favoarea ta. Dacă ai nevoie de acel "quelque chose" motivant și visezi să lucrezi într-o capitală europeană de prestigiu, aplică acum pentru pozitia de SOFTWARE DEVELOPER!

CE CĂUTĂM NOI:

·        Experiență relevantă în dezvoltarea de aplicații cu diferite grade de dificultate;

·        Competențe tehnice și de programare în: PHP, ASP.NET, JAVA, SAP, ABAP, C/C++, PYTHON, PL/SQL sau ANGULAR;

·        Cunoștințe de limba franceză, nivel mediu (cerință obligatorie !);

·        Cunoștințe de limba engleză, nivel avansat;

·        Disponibilitate de relocare în Franța (Paris).

RESPONSABILITĂȚILE TALE:

·        Dezvoltarea de proiecte software captivante și provocatoare, pentru companii străine, în funcție de limbajul de programare cunoscut, în arii diferite de activitate (telecomunicații, medical, servicii).

CE ÎȚI OFERIM:

·        transport asigurat către Franța;

·        cazare asigurată pe durata contractului;

·        contract de muncă pe perioadă nedeterminată;

·        abonament mijloace de transport în comun în Franța;

·        asigurare de sănătate;

·        diurnă;

·        25 zile de concediu;

·        Bonusuri în funcție de performanță.

Asteptam CV-ul tau si dorim sa te cunoastem!

Localitate

Oradea,

Bihor

Bihor, Oradea
ID: 269388334