2. Locuri de munca
  3. Resurse Umane
  4. Generalist
  5. Generalist - Olt
  6. Generalist - Slatina
Postat 29 aprilie 2024

Angajam Specialist Resurse Umane

Localizare

Slatina

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1

Descriere

Candidatul Ideal

Cerinte:

-Studii medii sau superioare;

-Curs calificare inspector resurse umane;

-Experienta in domeniu reprezinta un avantaj;

-Cunostinte de operare MS Office;

-Abilitati foarte bune de organizare, relationare, atentie la detalii, capacitate de prioritizare.

-Bune abilitati dе comunicare si lucru in echipa;

-O buna cunoastere a proceselor HR;

-Persoana organizata si atenta la detalii;

-Atitudine proactiva in rezolvarea problemelor si implicare in identificarea oportunitatilor de optimizare a proceselor.

Descrierea jobului

-Gestionarea documentelor de personal (contracte individuale de munca, acte aditionale, decizii incetare, procedura concediere, etc);

-Intocmirea diverselor adeverinte solicitate de salariati (vechime, banca, primarie, etc);

-Realizarea evidenței lunare a concediilor de odihna, a concediilor fara plata si a concediilor neefectuate;

-Mentinerea relatiei cu ITM, AJOFM, Inspectoratul pentru Imigrari, etc;

-Mentinerea unei legaturi stranse si profesionale cu celelalte departamente;

-Arhivarea documentelor de personal si alte activitati specifice departamentului de Resurse Umane;

-Intocmire stat de plata .

Beneficii oferite:

-Pachet salarial atractiv format din bonuri de masa +salariu fix;

-Prime de Sarbatori Legale.

Va asteptam in echipa noastra!

Localitate

Slatina,

Olt

Olt, Slatina
ID: 267457870