2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori masini
  5. Operatori masini - Ialomita
  6. Operatori masini - Cazanesti
Postat 24 aprilie 2024

Angajam Stivuitorist/Manipulant marfuri

Salariu

3 200 lei

Localizare

Cazanesti

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaRecrutare la distanta

Descriere

Ne marim echipa !!!

Firma de colectare ulei vegetal uzat angajam stivuitorist.

DESCRIERE

Candidatul ideal ar trebui sa indeplineasca urmatoarele :

-atitudine pozitiva, spirit dе initiativa si simt al responsabilitatii;

-flexibilitate, seriozitate, spirit de echipa;

-loialitate si confidentialitate dorinta si abilitatea de a invata lucruri noi.

-Studii medii

-autorizatie ISCIR – Stivuitorist;

-experienta in receptionarea marfurilor si depozitarea acestora;

 -experienta in incarcarea si descarcarea marfurilor din camion.

Responsabilitati

  • Utilizarea stivuitorului si nu numa , pentru a manipula si transporta marfurile in si din depozit sau in zonele desemnate;

  • Raportarea oricarei defectiuni sau probleme tehnice depistate la echipamentele de lucru(liza electrica/stivuitor);

  • Descarcarea si incarcarea camioanelor

  • Etichetarea corecta a marfurilor din depozit si a zonelor de depozitare;

  • Colaboreaza cu colegii din departament pentru pregatirea marfurilor care trebuie livrate/date;

  • Respectarea tuturor politicilor si procedurilor companiei referitoare la siguranta, manipularea marfurilor și gestiunea stocurilor

Pentru selectie va rugam a lasati un CV la anunt .

Mai multe detalii zilnic inervalul orar 8-16:

07********70

Localitate

Cazanesti,

Ialomita

Ialomita, Cazanesti
ID: 260701183