2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori masini
  5. Operatori masini - Bucuresti - Ilfov
  6. Operatori masini - Stefanestii de Jos
Postat 15 mai 2024

Angajam Stivuitorist

Localizare

Stefanestii de Jos

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normal

Societate cu activitate in domeniul distributiei de marfuri si a serviciilor logistice, angajeaza

STIVUITORIST

RESPONSABILITATI

Asigura manipularea marfurilor in depozit cu ajutorul stivuitorului - receptie, colectare, depozitare si livrare

CERINTELE POSTULUI

- Autorizatie ISCIR pentru stiviutor vizata la zi;

- Experienta de lucru pe stivuitor min 1 an;

- Punctualitate si seriozitate ;

- Studii medii / profesionale

Iti oferim contract de munca pe durata nedeterminata, pachet salarial atractiv, tichete de masa si bonusuri lunare

Nu lucram in ture si nici in weekend – program de lucru de luni pana vineri  08.00 – 17.00 (o ora pauza de masa). Iti vei desfasura activitatea in zona CTPark Nord (Stefanestii de Jos, Ilfov)

Localitate

Stefanestii de Jos,

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Stefanestii de Jos
ID: 270285817