2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori masini
  5. Operatori masini - Giurgiu
  6. Operatori masini - Joita
Gigroup Resurse Umane
Postat Azi la 10:47

Angajăm Stivuitorist

Localizare

Joita

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in ture

RECRUTĂM Stivuitorist pentru clientul nostru, o companie care se ocupă cu vânzarea online a unei game largi produse, precum echipamente IT, electronice, electrocasnice, articole de îngrijire personală, produse auto si altele.

Locație: Joița, Giurgiu

Program de lucru: Luni-Duminică (5 zile lucrate cu 2 zile libere), 2 schimburi

Beneficii:

  • Bonus de prezență 200 LEI net/lună;

  • Suma de 800 LEI/lună (tichete de masă + posibilitatea utilizării sumei neconsumate pe alte tipuri de tichete și vouchere);

  • Bonus productivitate până la 30% din salariu;

  • Spor de noapte, spor de weekend;

  • Asigurare transport;

  • Abonament medical;

  • Acces cantină.

Cerințe:

  • Persoane cu experiență în utilizarea stivuitorului;

  • Atestat ISCIR vizat la zi;

  • Condiție fizică bună, rezistență la efort fizic.

Responsabilități:

  • Realizarea proceselor din depozit privind stivuirea mărfii;

  • Încărcarea și descărcarea mărfii cu ajutorul stivuitorului;

  • Participarea la acțiuni din depozit precum inventare, organizare marfă în depozit.

Localitate

Joita,

Giurgiu

Giurgiu, Joita
ID: 270387144