2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori productie, confectioneri
  5. Operatori productie, confectioneri - Cluj
  6. Operatori productie, confectioneri - Cluj-Napoca
Postat 20 mai 2024

Angajăm Strungar

Localizare

Cluj-Napoca

Nivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Program de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1

Căutăm un meseriaș specializat în prelucrarea pieselor metalice pe strung, capabil să asigure calitatea și eficiența producției în conformitate cu standardele noastre.

RESPONSABILITĂȚI:

  •     Configurarea și setarea corectă a strungului conform specificațiilor tehnice.

  •     Încărcarea, fixarea și descărcarea pieselor în/din strung.

  •     ajustarea parametrilor de prelucrare pentru asigurarea calității pieselor finite.

  •     Efectuarea reglajelor și ajustărilor necesare pentru optimizarea procesului de producție.

  •     Identificarea și raportarea neconcordanțelor sau defecțiunilor tehnice.

  •     Colaborarea cu echipa de producție pentru îmbunătățirea continuă a proceselor.

CERINȚE

  •     Experiență anterioară în operarea strungurilor semiautomate/automate/CNC.

  •     Cunoștințe solide despre prelucrarea metalelor și a materialelor similare prin așchiere.

  •     Abilități de citire și interpretare a desenelor tehnice.

  •     Capacitatea de a efectua reglaje și ajustări pentru fluidizarea procesului de producție.

  •     Atent la detalii și orientat către calitate.

  •     Respect pentru normele de sănătate și securitate în muncă.

  •     Disponibilitate pentru program de lucru prelungit.

DESPRE NOI

FORT Engineering este o companie care oferă servicii complete de inginerie mecanică. Procesul de producție are loc în fabrica din Cluj-Napoca

Suntem o echipă calificată de ingineri și tehnicieni, dedicați în a dezvolta soluții aplicate de inginerie, care să contribuie la succesul partenerilor noși.

BENEFICII

  •     Suport pe toată perioada formării profesionale

  •     Oportunități de dezvoltare profesională

  •     Pachet salarial competitiv

  •     Echipă dinamică

  •      Mediu de lucru amiabil

 Persoană de contact: Climec Anamaria

07********05

Localitate

Cluj-Napoca,

Cluj

Cluj, Cluj-Napoca
ID: 266192868