2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Sudori
  5. Sudori - Bacau
  6. Sudori - Bacau
Rikko Steel SRL
Postat Azi la 06:07

Angajam SUDORI fabrica de fasonare

Localizare

Bacau

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 3

Descriere

Cerințe si Responsabilitati

  • Executa reglajul echipamentelor de sudura in functie de material, grosime cordon si alte date tehnice necesare;

  • Efectueaza pregatirea suprafetelor si a pieselor pentru sudura;

  • Executa sudura pieselor conform documentatiei tehnice si a instructiunilor in diferite materiale;

  • Curata si controleaza partile componente de eventualele defecte, impuritati;

  • Examineaza sudurile pentru a depista defectele si remedia imbinarile defecte sau rupte.

Beneficii:

  • Salariu atractiv;

  • Bonuri de masa;

  • Prime de sarbatori (Paste, Craciun);

  • Loc de muncă stabil.

Localitate

Bacau,

Bacau

Bacau
ID: 237532826