2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Muncitori constructii
  5. Muncitori constructii - Alba
  6. Muncitori constructii - Alba Iulia
Postat 04 aprilie 2024

Angajam Sudori Mig-Mag si Lacatuși montatori structuri metalice

Salariu

5 500 - 10 000 lei

Localizare

Alba Iulia

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normalRecrutare la distantaDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 10CUI / CIF: 5516380

Descriere

DESCRIERE

Oportunitate de angajare: Sudori MIG-MAG și Montatori de Structuri Metalice

Compania noastră este în căutarea de persoane calificate și dornice să se alăture echipei noastre ca sudori MIG-MAG și montatori de structuri metalice. Suntem o companie în plină expansiune, specializată în montajul de structuri metalice pentru diverse industrii, și căutăm să extindem echipa noastră cu profesioniști talentați și motivați.

Locație: Sediul firmei este in Timisoara, dar munca se efectueaza pe diverse santiere din Romania, NU CONTEAZA IN CE ORAS LOCUITI.

Responsabilități sudori:

  • Efectuarea sudurilor MIG-MAG conform specificațiilor tehnice și standardelor de calitate, experiență anterioară în sudura MIG-MAG, iar certificarile anterioare reprezinta un avantaj

  • Respectarea normelor de siguranță și igienă la locul de muncă

  • Colaborarea eficientă cu echipa pentru atingerea obiectivelor și termenelor stabilite

Responsabilități montatori:

  • Montarea și asamblarea structurilor metalice în conformitate cu planurile și schițele furnizate

Cerințe:

  • Atitudine pozitivă, abilități bune de comunicare și capacitatea de a lucra în echipă

  • Orientare către rezultate și atenție la detalii

  • Respect față de normele de siguranță și calitate

Beneficii:

  • Salariu competitiv în concordanță cu experiența și calificările

  • Mediu de lucru dinamic și stimulant

  • Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în cadrul companiei

  • Pachet complet de beneficii sociale

Dacă sunteți o persoană motivată și dornică să se alăture unei echipe dinamice și orientate către excelență, vă rugăm să trimiteți CV-ul actualizat la adresa de e-mail sau să ne contactați la telefon.

Vă mulțumim pentru interesul manifestat și așteptăm cu nerăbdare să facem cunoștință cu viitorii noștri colegi!

Localitate

Alba Iulia,

Alba

Alba, Alba Iulia
ID: 268552515