2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Tamplari si montatori mobilier
  5. Tamplari si montatori mobilier - Suceava
  6. Tamplari si montatori mobilier - Suceava
Postat 24 aprilie 2024

Angajam Tamplar Montator Mobila La Comanda

Localizare

Suceava

Full time

Mobilitatea postului: Prezenta la locul de munca

Societate comerciala producatoare de mobila la comanda angajam montatori cu experienta in montajul mobilei din pal si mdf .

Responsabilitati : -experienta in montajul mobilierului la comanda in special bucatarii la client sau in hala; -capacitatea de a duce pana la capat un montaj la domiciliul clientului -comunicare si colaborare in echipa -mediu de lucru competitiv -stabilitatea locului de munca -salariu atractiv corelat cu experienta,

Pentru mai multe informatii ne puteti contacta la nr. de telefon: 07******22 .

Localitate

Suceava,

Suceava

Suceava
ID: 197069430