2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Tamplari si montatori mobilier
  5. Tamplari si montatori mobilier - Dolj
  6. Tamplari si montatori mobilier - Craiova
Postat 25 aprilie 2024

Angajam Tamplar/Montator mobilier cu experienta

Localizare

Craiova

Nivelul de studii: CalificatMobilitatea postului: Prezenta la locul de munca

Descriere

Angajam tamplar cu experienta in Craiova, Dolj.

Domeniu de activitate: productie mobilier din PAL si MDF.

Tip job: Full time

Nivel cariera - Liceu, Scoala postliceala, Calificat

Cautam colegi priceputi, indemandatici si pasionati in ceea ce fac.

Candidatul ideal are:

- experienta in productia de mobilier.

- cunostinte despre aparate, scule, circular etc.

Si este:

- ambitios, doreste sa se dezvolte.

- flexibil, eficient, cu initiativa si spirit de echipa.

Descrierea jobului

Titlul postului :

Tamplar PAL si MDF

Atributii :

- utilizarea aparatelor automatizate.

- extrаgе cotеlе dе еxеcutiе аle piеselor din proiect.

- stapаneste operаtiunilе dе dеbitarе circular, gаurire, frezare, asamblare mobilier.

Beneficii :

- salariu motivant.

- ore suplimentare platite.

- contract de munca.

- un mediu de lucru plаcut dotat cu aparatura performаnta (hala si aparatura noua).

Pentru orice intrebari ne puteti contacta telefonic.

Localitate

Craiova,

Dolj

Dolj, Craiova
ID: 224477156