2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje
  5. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Neamt
  6. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Roman
TRW Airbag Systems
Postat 26 aprilie 2024

ANGAJĂM Tehnician Automatist în Roman - domeniul Automotive

Localizare

Roman

Full time

Program de munca: Program de lucru in ture

Descriere

Vino în echipa care îți apreciază munca!

Responsabilități:

  • Se asigură de preluarea și finalizarea intervențiilor la echipamentele de producție;

  • Îndeplinește timpii privind durata intervenției precum și calitatea reparației efectuate;

  • Dezvoltă permanent metodele de reparare a echipamentelor;

  • Raportează intervențiile la sistemele anti-eroare (Mistake Proofing) aferente turei sale și anunță nefuncționarea acestora (în cazul când problema nu poate fi remediată) în timpul programului de lucru;

  • Modifică programele de coasere și se asigură de salvarea și stocarea corectă a acestora;

  • Participă la instalarea și punerea în funcțiune a echipamentelor din fabrică.

Candidatul ideal:

  • Studii medii/superioare de profil – electrotehnică / electronică / electromecanică;

  • Minimum 3-6 luni experiență în domeniu;

  • Atenție și concentrare distributivă;

  • Inițiativă și dorință de autodepășire;

  • Abilități de comunicare și de lucru în echipă.

Beneficiile oferite:

  • Școlarizare specifică postului;

  • Posibilitate de crestere salarială după 3 luni, în funcţie de performanţe;

  • Bonus de performanță lunar +10% din salariul brut;

  • Primă anuală sub formă de al 13-lea salariu;

  • Creștere salarială anuală - în funcţie de performanţă;

  • Spor ore noapte +25%;

  • Spor ore suplimentare sâmbătă-duminică sau sărbători legale +100%;

  • Tichete de masă în valoare de 30 lei/zi;

  • Primă de Crăciun / Paște;

  • Transport gratuit pe rutele implementate;

  • Posibilitatea de promovare în cadrul companiei.

Mai multe detalii la sediul firmei sau la telefon!

Împreună, ajutăm la protejarea oamenilor de pe șosele!

Alătură-te echipei ZF!

Localitate

Roman,

Neamt

Neamt, Roman
ID: 258163264