2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Electricieni si specialisti sisteme securitate
  5. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Bucuresti - Ilfov
  6. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Bucuresti
  7. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Sectorul 6
Postat 18 aprilie 2024

Angajam Tehnician Case de marcat

Salariu

3 000 - 4 000 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 6

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Necesita deplasari

Angajam tehnician case de marcat.Candidatul ideal: -Absolvent Studii Tehnice/Medii, -Permis de conducere categoria B, -Cunostinte in domeniul tehnic, -Cunostinte operare PC, - -Capacitate de concentrare si efort  minim sustinut, -Capacitate de asimilare rapida a noilor cunostinte, -Orientare catre satisfactia clientului,receptivitate, -Spirit de initiativa,lucru in echipa;

Descrierea jobului

Desfasurarea activitatii de montaj,intretinere,reparatie si asigurarea mentenantei echipamentelor alimentare si industriale comercializate de firma noastra.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 6
ID: 269220680