2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Electricieni si specialisti sisteme securitate
  5. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Iasi
  6. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Iasi
Postat 02 mai 2024

Angajam Tehnician DSVCAM

Localizare

Iasi

Nivelul de studii: CalificatMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureNumarul de posturi disponibile: 2

Descriere

Responsabilități:

·        Vei întocmi/completa documentele specifice în funcție de tipul activității specifice, datele înregistrate fiind în concordanţă cu realitatea şi cu tipul documentului;

·        Vei verifica echipamentele componente ale sistemelor de securitate din punct de vedere calitativ şi cantitativ cu proiectul sau tipul activităţii;

·        Vei planifica necesarul de materiale pentru fazele /etapele activităţii pentru încadrarea în normele de consum;

·        Vei programa/reprograma centralele de securitate în funcţie de specificaţiile tehnice;

·        Vei asigura testarea, evaluarea şi punerea în funcţiune a sistemelor de securitate;

·        Vei verifica sistemele de alarmare la efracție conectate la dispecerat;

·        Vei testa prin sondaj senzorii de fum;

·        Vei întocmi fișele de intervenție și hărțile tuturor abonaților conectați și vei face repartizarea acestora pe echipaje;

Cerințe:

·        Studii medii/superioare de profil tehnic;

·        Calificare tehnician DSVCAM– poate constitui un plus;

·        Prezență fizică plăcută și discurs profesional;

·        Capacitate de organizare și prioritizare;

·        Inițiativă și atitudine pozitivă;

·        Flexibilitate, discreție și loialitate.

Beneficii:

·        Un mediu dinamic, alături de o echipă tânără ce-și dorește performanță;

·        Salariu fix + bonusuri și prime;

·        Tichete de masă (30lei/zi), asigurare de sănătate.

Localitate

Iasi,

Iasi

Iasi
ID: 269491244