2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje
  5. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Bucuresti - Ilfov
  6. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Bucuresti
  7. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Sectorul 4
Postat 23 aprilie 2024

Angajam tehnician echipamente industria alimentara

Salariu

4 500 - 4 501 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 4

Full time

Numarul de posturi disponibile: 1

Descriere

Angajam tehnician pentru utilaje industrie alimentara

Descrierea postului:

-Montaj, instalare si parametrare echipamente si utilaje pentru industria alimentara: cuptoare, malaxoare, camere frigorifice, congelatoare, ultiaje multifunctionale, etc.

-Mentenanta utilaje atat la client cat si la sediu

-Interpretare scheme electrice, identificare defectiuni electrice

-Reparatii si interventii la solicitarea clientului

Cerinte:

-Cunostinte solide in domeniu electric/tehnic, mecanic

-Permis de conducere cat. B

-Experienta similara in domeniu constituie un avantaj

Beneficii:

-Salariu pentru inceput 4500 Ron + Bonusuri lunare, discutabil in primele 3 luni, in functie de performante.

-Program de lucru flexibil, puteti opta si pentru program part time.

-Program de lucru de Luni pana Vineri, Sambata si Duminica liber, sarbatori legale libere.

-Angajam inclusiv persoane pensionare.

Sediul nostru se afla in zona Carrefour Grand Arena, Sector 4.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 4
ID: 269421417