2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje
  5. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Bistrita-Nasaud
  6. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Bistrita
Postat 19 aprilie 2024

Angajam Tehnician Mecanic - Electromecanic, Electronist

Salariu

4 000 - 8 000 lei

Localizare

Bistrita

Nivelul de studii: CalificatMobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 2CUI / CIF: RO12489440

Descriere

DESCRIERE

Candidatul Ideal

Specializari: tehnician mecanic, electromecanic, electronist

- acceptam si tehnicieni incepatori

- experienta in domeniul stivuitoarelor sau a echipamentelor agricole si/sau industriale

- experienta practica minim 6 luni;

- capacitatea de a lucra individual;

- abilitati de comunicare cu clientii firmei;

- disponibilitate pentru deplasari zilnice (70% din programul de lucru);

- postul este deschis si pentru aplicanti din alte orase nementionate mai sus.

- experienta in domeniul reparatiilor de stivuitoare reprezinta un avantaj!

Descrierea jobului

- asigurarea interventiilor de reparatii electromecanice

- asigurarea diagnosticarii si reparatiei stivuitoarelor

- identificarea pieselor de schimb necesare;

- asigurarea prin atitudine a bunei imagini a societatii;

- realizarea targetelor lunare; Beneficii:

- Salariu net intre 4000 -8000 de ron + bonus de performanta

- Masina de serviciu - Telefon mobil;

Descrierea companiei

SC CARPATLIFT SRL este o compania infiintata in 1999, avand ca obiect principal de activitate vanzare, reparare si inchiriere stivuitoare. Carpatlift este reprezentant Clark, Pramac si Hangcha in Romania

Localitate

Bistrita,

Bistrita-Nasaud

Bistrita-Nasaud, Bistrita
ID: 268922691