2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Operatori utilaje
  5. Operatori utilaje - Teleorman
  6. Operatori utilaje - Alexandria
Resurse Umane
Postat 23 mai 2024

Angajam Tehnician utilaje agricole

Localizare

Alexandria

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normal

Descriere

Ne-ar plăcea să te cunoaștem dacă:

  • ai studii medii tehnice de specialitate (electromecanică, mecanică agricolă etc.) sau studii superioare tehnice;

  • ai cunoștințe tehnice cu privire la mașinile și utilajele agricole;

  • ai cunostințe bune de mecanică, hidraulică, pneumatică și electronică;

  • experiență în domeniu agricol sau domenii conexe (auto, autocamioane, utilaje de constructii) poate constitui un avantaj;

  • esti o persoană proactivă, orientată către client și către rezultate, capacitate de a evalua şi a lua decizii tehnice;

  • ai abilități de operare a calculatorului;

  • ai carnet de conducere categoria B;

  • cunoști o limbă străină de circulație internațională, preferabil limba engleză.

Atributii si responsabilitati:

  • asigură asistență tehnică pe durata execuției lucrărilor de reparații și punere în funcțiune a echipamentelor și instruiește operatorul desemnat de client cu privire la utilizarea utilajului;

  • efectuează, în locaţia clientului, activităţi de revizie, întreţinere şi reparare a utilajelor şi echipamentelor agricole;

  • asigură intervenția tehnică în timpul optim asupra echipamentelor în scopul remedierii acestora;

  • localizează și diagnostichează corect defectul utilajului; ​

  • stabilește necesarul de piese de schimb pentru finalizarea operatiunii;

  • întocmește documentația specifică fiecărei intervenții.

 Pe lângă o carieră, oferim:

  • Un pachet de remunerare competitiv, inclusiv bonusuri în funcție de rezultatele personale;

  • Tichete de masa / tichete cadou;

  • Mașină, laptop, smartphone;

  • Asigurare de sănătate privată;

  • Bonus prin program de recomandari.

Program 08 - 17 (necesita deplasare la client)

De ce să alegi să lucrezi la noi?

  • Vei avea suportul unei echipe tinere, entuziaste și pasionate;

  • Vei avea acces la cursuri de specialitate și creștere profesională continuă

Localitate

Alexandria,

Teleorman

Teleorman, Alexandria
ID: 269936993