2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Electricieni si specialisti sisteme securitate
  5. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Braila
  6. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Braila
Postat 24 mai 2024

Angajam Tehnicieni GSM (Level 1-3)

Salariu

2 500 - 4 500 lei

Localizare

Braila

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 2

Angajam Tehnicieni GSM (Level 1-3) pentru Service Idependent Autorizat Apple

Suntem in procesul de deschidere a unui Service GSM autorizat Apple pentru reparatii independente post-garantie. In acest context, cautam Tehnicieni GSM cu experienta (Level 1-3) care sa se alature echipei noastre.

Responsabilitati:

  • Diagnozarea si repararea dispozitivelor Apple conform standardelor si protocoalelor stabilite.

  • Interactiunea cu clientii pentru a evalua problemele dispozitivelor si pentru a oferi consultanta tehnica.

Cerinte:

  • Experienta relevanta in reparatii GSM, de preferinta pentru dispozitive Apple.

  • Cunostinte de limba engleza la nivel conversational.

  • Disponibilitatea de a sustine un examen de certificare Apple pentru admiterea ca tehnician.

Oferim:

  • Program de lucru de luni pana vineri, intre orele 9:00 si 17:00.

  • Salariu atractiv, negociabil in functie de experienta.

  • Oportunitatea de a lucra intr-un mediu dinamic si de a acumula experienta pe echipamente de ultima generatie.

Alte informatii:

Service-ul nostru GSM este in asteptarea ultimelor aprobari si va fi deschis in curand. Daca esti interesat sa faci parte dintr-o echipa tanara si dinamica, te invitam sa aplici la acest job.

Contact:

Așteptăm cu interes CV-ul dumneavoastră!

Localitate

Braila,

Braila

Braila
ID: 270170903