2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Service auto
  5. Service auto - Cluj
  6. Service auto - Cluj-Napoca
Postat 26 aprilie 2024

Angajam Tinichigiu AUTO - Reprezentanta Peugeot - Citroen Cluj-Napoca

Salariu

1 000 - 2 000 €

Localizare

Cluj-Napoca

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normal

Descriere

Reprezentanta Peugeot Cluj angajeaza tinichigiu auto.

DESCRIERE

Candidatul ideal

Experienta de minim 1 an pe o pozitie similara constituie avantaj; Persoana pasionata, serioasa si organizata. Cunostinte de tinichigerie.

Descrierea jobului

Executarea lucrarilor de tinichigerie conform comenzilor de atelier;

Respectarea tehnologiei reparatiilor si conditiile de calitate impuse de catre normativele constructorului;

Beneficii

  • Pachet salarial atractiv (salariu fix si bonusuri in functie de performanta)

  • Pachet de beneficii suplimentare care include tichete de masa, servicii medicale premium, diverse prime si alte surprize.

  • Sustinere din partea companiei pentru dezvolatarea personala si profesionala

  • Oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic, tanar și plin de energie

  • Sprijin și formare continuă pentru a vă ajuta să vă dezvoltați abilitățile și cunoștințele tehnice in domeniul auto

  • Training-uri periodice de la producator pentru produsele marcilor pe care le reprezentam

  • Lucru cu echipamente și instrumente moderne și performante

Cv-urile se mai pot depune la adresa: office#eurialcluj.ro

  Descrierea companiei

Eurial Invest, distribuitor autorizat si reparator agreat pentru mărcile Peugeot, Citroen, DS și Opel, cu o vasta experiență în comerțul cu autovehicule și servicii post-vânzare, a adus în premieră marca Peugeot în România și este unicul dealer oficial al mărcii DS Automobiles din Romania.

Cu o echipă de peste 300 de angajați, in cele 7 locatii situate in marile orase din tara (Bucuresti – Militari, Otopeni, Pantelimon, Cluj-Napoca, Brasov, Pitesti si Ploiesti), reușim sa oferim in mod continuu și explicit soluții auto care să susțină diversitatea, libertatea de alegere și de exprimare, în funcție de personalitatea fiecărui client. Ne-am însușit valori care să ne reprezinte, bazate pe mărcile reprezentate și pe experiența noastră de peste 30 de ani în piața auto locală.

Localitate

Cluj-Napoca,

Cluj

Cluj, Cluj-Napoca
ID: 260414759